0 Kč

Mladší | Krásnější | Štíhlejší

Pečujeme o Váš obličej i tělo. Nabízíme služby omlazení - facelifting, EMS liposukci a tvarování postavy, odstranění celulitidy a akné, laserovou lipolýzu, masáže, zeštíhlující procedury, mikrojehličkování, výplně kyselinou hyaluronovou, lifting očních víček/vrásek plasma perem, laminace obočí nebo permanentní make-up, kosmetické služby, chemický peeling, niťový lifting kolagenovými nitěmi, ...   

dibe

Jsme pracoviště specializované na neinvazivní zákroky HIFU - omlazení pomocí vysoce intenzivního fokusovaného ultrazvuku. Můžete se u nás objednat i na tyto další procedury: vyplnění vrácek kolagenovými nitěmi bez jehel, lymfatickou masáž nejžádanějším přístrojem Ballancer nebo omlazení různých partií mikrojehličkováním například s kyselinou hyaluronovou. Dále si u nás nově můžete, u naší masérky, objednat regenerační nebo sportovní masáž zad, šíje, horních a dolních končetin.  K úspěšným patří i kompletní hubnoucí programy v naší nabídce služeb. Trápí Vás větší bříško, máte problém s nadváhou nebo obezitou a chcete se zbavit tuku? Vyzkoušejte kontaktní laserou lipolýzu novým super výkonným duálním HLLLT lipo laserem. Procedura je neinvazivní a bezbolestná. Nově nabízíme také hubnutí a tvarování postavy přístrojem EMS. Mezi novější nabízené ošetření patří Kryo lifting. Jedná se o rychlé, účinné a bezpečné ošetření, které viditelně zlepšuje stav pleti a zlepšuje přirozené procesy stárnutí. Do pokožky za pomocí silného tlaku je vpravováno atomizované sérum s účinnými látkami, hlavní složkou je kyselina hyaluronová. V letošním roce jsme pro vás připravili dvě nová ošetření. Výplně vrásek a rtů kyselinou hyaluronovou. Pokud se bojíte jehel, tak u nás nemusíte. Naše ošetření je neinvazivní, používáme místo jehly a stříkačky Hyaluron pen. Mezi poslední novinku patří ošetření přístrojem Plasma pen - nová, účinná plazmová technologie tohoto přístroje dokáže zázraky. Například odstraní vrásky, strie, povadlou pokožku, pomáhá v boji s akné nebo provede neinvazivně "operaci" očních víček. Aby vaše pleť byla ve skvělé kondici, musí se o ní pravidelně a profesionálně pečovat, proto nabízíme rovněž klasické kosmetické ošetření pleti jehož součástí je ionizace, napářka, masáž obličeje, čištění ultrazvukovou špachtlí, pleťová maska, ... Pracujeme se značkovou českou profesionální kosmetikou na francouzských základech For life & Madaga.  Pokud chcte mít krásnou a hladkou pokožku nabízíme epilaci různých částí těla špičkovými italskými vosky značky Holiday. Mezi velmi žádané procedury patří tetování obočí a očních linek. Pokud nechcete jít na permanentní make-up obočí, nabízíme Vám super proceduru - laminace obočí.

Na našem pracovišti používáme nejnovější generaci přístrojů. Pro dodržení vysokých standardů procedur provádí ošetření výhradně proškolený certifikovaný personál v oboru dermální specialista přístrojových ošetření pro obličej a tělo. Několik důvodů proč přijít na ošetření právě k nám:

 • nejnovější HI-TECH technologie
 • špičkové a kvalitní preparáty
 • nejnovější trendy a postupy
 • ošetření provádí výhradně certifikovaný personál - dermální specialisté přístrojových ošetření pro obličej a tělo
 • pravidelně se školíme v oboru neinvazivní HIFU technologie
 • klinicky ověřené a bezpečné technolgie s FDA a CE certifikací
 • zákroky bez bolesti, skalpelu, narkózy, jizev, hospitalizace a nutné rekonvalescence
 • individální a profesionální přístup k zákazníkům
 • diskrétnost
 • konzultace zdarma
 • příjemné a čisté prostředí
 • výborná dostupnost MHD a autem
 • parkování zdarma


Možnosti platby

Platba je možná v hovosti i kartouJak to u nás vypadá

   dibe1

dibe3


UPOZORNĚNÍ: Platnost voucheru (dárkových poukazů) nebo předem předplacených služeb je 6 měsíců od data zakoupení. Po této době voucher (dárkový poukaz) nebo předem zaplacená služba propadá bez nároku na vrácení peněz.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.