0 Kč

 

 


 

Často kladené otázky

Kolegyně byla na ošetření ultheralift u někoho jiného, ale byla asi týden zarudlá. Je to normální? (dotaz k omlazení)

Pokožka může být po ošetření červená, to je normální jev, protože je v ní po ošetření nedostatek vody. To by mělo zmizet od několika hodin až do týdne. Jak dlouho trvá zarudnutí závisí na typu pokožky. Při silnějším zarudnutí se může aplikovat led, nebo jiné chladící prostředky. Doporučujeme hydratovat pokožku maskami nebo krémy.

Mohu v létě postoupit ošetření - omlazení, když se po něm nesmí nejméně 1 týden opalovat, v létě je stále sluníčko? (dotaz k omlazení)

Ano zákrok můžete postoupit během celého roku. "Opalovat" je míněno, tak, že ležíte na sluníčku a chytáte bronz v obličeji. V slunečných dnech při běžných aktivitách po ošetření doporučujeme použít opalovací krémy s vyšším faktorem, ale takto chránit pokožka před sluníčkem by se měla v létě vždy, nejenom po ošetření ultheralift.  

Je mi 30 let, můžu ošetření poustoupit?

Ošetření pleti můžete samozřejmě postoupit i v tomto věku, ale výsledný efekt nebude tak viditelný. Ultherapie bude působit jako účinná prevence proti ochabování pokožky. Ultazvuková lipolýza je vhodná od 18 let.

Kolik ošetření - omlazení musím postoupit pro maximální výsledný efekt? (dotaz k omlazení)

Stačí pouze jedno ošetření, které nastartuje celý regenerativní proces - tvorbu nového kolagenu, díky němuž se postupně pokožka zpevňuje a vypníná. Na našem pracovišti si zakládáme na poctivém a kvalitním výkonu. Dodržujeme předepsaný počet pulzů, které uvádí výrobce přístroje, aby byl lifting co nejlepší. 

Kdo provádí ošetření? (dotaz k omlazení i lipolýze)

Ošetření provádí certifikovaná dermální specialistka.  

Jaký je rozdíl mezi Ultherapií a ošetřením přístrojem Thermage? (dotaz k omlazení)

Ultherapie je nejnovější a nejmodernější neinvazivní metoda omlazení - liftingu. Ultherapie je mnohem efektivnější, cílenější a působí hlouběji než Thermage (Ultherapie jde asi o 50% hlouběji, pracuje až na úrovni SMASu). 

Mám botox v čele, můžu zákrok omlazení postoupit? (dotaz k omlazení)

Ošetření je možné postoupit nejdříve 3 měsíce od aplikace. 

Je mi 66 let, můžu postoupit liftingové ošetření obličeje? (dotaz k omlazení)

Ošetření samozřejmě můžete postoupit, ale je nutné si uvědomit, že efekt nemusí být tak viditelný, protože kolagenová vlákna jsou již více uvolněná a mají své limity. 

Je zákrok bolestivý? (dotaz k omlazení)

Ošetření nevyžaduje anestezii a je zcela bezpečné a téměř bezbolestné. Citliví jedinci mohou během procedury (tepelného působení ultrazvuku) vnímat lehké štípání až pálení. Pro citlivé jedince postačí tableta analgetika, například Ibalginu. 

Nahrazuje Ultherapie plně plastiku obličeje? (dotaz k omlazení)

Ultherapie nenahrazuje chirurgický zákrok, který by měl být pro klienta vždy posledním řešením.  Ultherapie je účinná alternativa pro všechny, kdo invazivní chirurgický liftingový zákrok odmítají. Důvody můžou být různé: obavy z chirurgického zákroku, dlouhá a bolestivá rekonvalescence a nebo strach z možnosti, že po zákroku bude nepřirozená mimika.

Lze Ultherapii postoupit vícekrát? (dotaz k omlazení)

Ano, výhodou Ultherapie je, že ošetření lze postoupit vícekrát a nebo jej postoupit jen částečně (ošetřit určité partie) nebo jen ve vybraných partiích zopakovat.  

Je ošetření bezpečné? (dotaz k omlazení)

Přístroj využívá technologii HIFU - vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvukový systém (HIFU = High Intensity Focused Ultrasound), která byla vyvinuta na amerických klinikách, v roce 2011 získala FDA a CE certifikaci. Jedná se o velice šetrné a bezpečné ošetření, které provádí certifikovaný dermální specialista. 

Můžu v budoucnu po Ultherapii - omlazení postoupit botox nebo klasický chirurgický facelift? (dotaz k omlazení)

Ano. 

Jde Ultherapií provést neinvazivní "operaci" očních víček? (dotaz k omlazení)

Ano je to možné. Oční víčka nejsou přímo ošetřována, ale dochází k pozvednutí obočí a tím i k vypnutí horního očního víčka, zároveň váčky pod očima budou podstatně redukovány.   

Mám lupénku jen ve vlasech můžu ošetření postoupit? (dotaz k omlazení)

Ano. 

Můžu jít na ošetření při potížích se štítnou žlázou? (dotaz k omlazení)

Ano, můžete. 

Je možné na ošetření zakoupit předem nebo vystavit dárkový poukaz - voucher?

Ano, je to možné. Klikněte zde

Můžu po ošetření obličeje nanést make up? (dotaz k omlazení)

Můžete, ale bylo by vhodné nejméně 12 - 24 hodin po ošetření make up nepoužívat. 

Můžu u Vás zaparkovat?

Ano před poliklinikou je parkoviště. 

Jaká je pracovní doba?

Ošetření provádíme v pracovní dny pondělí až pátek od 12 do 20 hodin a v sobotu od 10 do 14 hodin, vždy pouze po předchozí objednávce.  

Bydlím mimo Brno, je možné provést ošetření i o víkendu? 

Ano, pracujeme každou sobotu. 

Je Ultherapie vhodná i pro muže? (dotaz k omlazení)

Ano, ošetření je vhodné jak pro ženy, tak i pro muže.

Jak dlouho trvá ošetření - omlazení?

Doba je závislá na tom jaké partie se ošetřují a na citlivosti pokožky pacienta. Počítejte s časem od 20 minut do 150 minut.

Na slevových portálech většinou uvádějí jiná pracoviště, že ošetření celého obličeje trvá 50 - 60 minut. Kolik trvá ošetření u vás? (dotaz k omlazení)

Ošetření celého obličeje u nás trvá cca 90 - 120 minut. Pokud chceme poctivě a kvalitně provést výkon za necelou hodinu to opravdu neumíme. Dodržujeme předepsaný počet pulzů, které uvádí výrobce přístroje, aby byl lifting co nejlepší.  

Je nějaké omezení po liftingu - omlazení?

Ihned po zákroku můžete jít klidně do práce nebo na schůzku. Po ošetření si můžete nanést make up. Po ošetření nesmíte zapomenout dodržovat pitný režim a vypít minimálně 2 až 3 litry tekutin.

Mám aplikovanou kyselinu hyaluronovou, můžu postopupit ošetření UltheraLIFT? (dotaz k omlazení)

ano můžete, ale nejdříve po 3 měsících od její aplikace, protože po ošetření Ultherapie může dojít k rychlejšímu odbourávání kyseliny a efekt výpně se tím zkrátí. Ideální je aplikace kyseliny hyaluronové až po ošetření Ultherapie.

Jaký je rozdíl mezi HIFU Ultherapy, Ultherapie a HIFU Ultherapy SMAS, pokaždé někdo uvádí něco jiného? (dotaz k omlazení)

rozdíl mezi výrazy Ultherapie a Hifu Ultherapy není žádný. HIFU pouze blíže specifikuje, že každý přístroj využívá vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvukový systém (HIFU = High Intensity Focused Ultrasounnd). Doplněk SMAS (povrchový svalový aponeurální systém) pouze doplňuje, že každý přístroj pracuje v oblasti (hloubce), kterou chirurgové zpevňují během klasického chirurgického faceliftingu. Při výběru kde ošetření postoupit, si doporučujeme zjistit odkud pochází přístroj a kdo provádí ošetření. Určitě je lepší postoupit ošetření tam, kde jej provádí proškolený certifikovaný personál kvůli možnému zasažení nervů. Samozřejmostí je, že přístroj musí mít certifikaci pro použití v ČR a Evropské unii. Každý přístroj by měl mít v pravidelných intervalech preventivní a revizní prohlídky, na základě klinických testů musí být přístroj kvalitní, spolehlivý a účinný. 

Jaký je rozdíl mezi 4D, 7D a 9D?

Rozdíl ve výsledku ošetření není. Číslovka před D znamená pouze informaci kolik hlavic může mít přístroj k dispozici. K ošetření obličeje se používají 4 hlavice a to 1.5, 1.5 (small), 3.0 a 4.5. Další hlavice slouží k ošetření částí těla jako břicho, paže, stehna atd.


Plasma pen - otázky a odpovědi

Jak dlouho trvá hojení při liftingu víček a můžu si dát líčidla?

Je to velmi individuální. Řadě klientů se vyloupnou stroupky během 1 týdne a potom  je nová a pevná pokožka červená a tu musíme chránit před sluncem, protože hrozí riziko vzniku pigmentových skvrn. Používáme ochranné krémy s faktorem SPF 50 a nosíme tmavé brýle s UV filterem. Makeup si můžete nanést až po samovolném vyloupnutí stroupků.

Čím mám mazat ošetřené místo?

Hojení probíhá "nasucho". Udržujte pokožku čistou a suchou. K dezinfekci používejte dezinfekční roztok bez alkoholu (například Dettol) několkrát denně.

Můžu si stroupky odstranit?

Ne, stroupky se musí samovolně vyloupnout. Pokud je mechanicky odstraníte tak jen prodloužíte dobu hojení a výsledný efekt nebude tak intenzivní.

Kdy je ideální doba na ošetření?

Ideální doba je říjen až březen kdy sluníčko nemá takovou intenzitu, ale může se provádět celoročně, jen musíme ošetřené místo chránit před sluněním (tmavé brýle, pokrývka hlavy, ...). 

Po ošetření horních víček můžu mohu odřídit cestu domů?

Ne, určitě si zajistěte odvoz nebo použijte MHD. 

Kdy po ošetření lze očekávat konečný efekt?

Výsledný konečný efekt lze očekávat asi po 6 týdnech.

Mám převis na horním víčku větší, je možné i toto odstranit?

Pokud je převis větší než 5mm měl by se absolvovat chirurgický zákrok, ale i u pokročilejšího poklesu očních víček můžeme Plasma perem dosáhnout zlepšení. Vždy záleží na individuální reakci.

Trápí mě vrásky kolem očí a kolem úst, lze toto ošetřit s uspokojujícím výsledkem a kolik ošetření je potřeba?

Na dosažení požadovaných výsledků postačuje jen jedno ošetření. Opět je to individuální, záleží na velikosti a hloubce vrásek. Tato metoda má velmi dobré výsledky. Určitě budete spokojená.

Lze ošetření opakovat?

Ano, ošetření můžeme opakovat za 4 až 6 měsíců po prvním ošetření.

Chtěla bych se zbavit vrásek botulotoxinem, ale nemohu jej mít. Je toto ošetření vhodná alternativa k výplni botox?

Ano, je to vhodné a navíc výsledky Plasma perem mají dlouhodobý elekt. 

Hodně jsem zhubla a mám velmi ošklivé okolí pupku. Lze toto ošetřit a jaká bude cena?

Plasma pero si hravě s tímto problémem poradí a pokožku v okolí pupíku vyhladí a napne. Jestli bude stačit jen jedno ošetření a jaká bude cena to nelze říci, chce to osobní konzultaci. Cena tohoto ošetření je nyní v akci od 2 500 Kč - záleží na velikosti plochy.

Kolegyně si dala dělat víčka také bez řezání přístrojem Jett Plasma a je velmi spokojená. Váš přístroj je stejný?

Náš přístroj na ošetření pracuje na stejném principu jako například Plexr, Phi-Ion nebo Jett Plasma. Námi používané plazma pero má certifikaci a zkoušky, splňuje požadavky všech českých norem, jeho použití bylo schváleno místně příslušným orgánem ochrany veřejného zdraví. S přístrojem může pracovat pouze zaškolený a certifikovaný personál.

Jak dlouho vydrží efekt?

Efekt má dlouhodobý charekter a je téměř stejný jako u klasické plastické operace a také podléhá přirozenému stárnutí.

Jsou otoky velké?

Otok je hlavně při liftingu očí. Je to velmi individuální, ale otoky má každý a do 3 dnů většině klientů zmizí. Nejlepší je max. do 3 hodin po ošetření přiložit suchý chladivý obklad. Potom už nechladit! Ošetření v obličeji je nejlepší provádět například v pátek a na pondělí si ještě vzít volno. 2 - 3 dny po ošetření by měl být klidový režim bez větší fyzické aktivity s nadměrným pocením.

Nemůže se po liftingu očních víček zhoršit zrak nebo nějak poškodit oči při ošetření?

Ne, protokol ošetření plazmovým tokem je bezpečný.

Je ošetření bolestivé?

Úplně komfortní procedura to není. ale před ošetřením naneseme klientovi na 30 minut znecitlivující krém. Některé místa jsou citlivější než jiná. Klient cítí pálení a štípání.

Vznikají po ošetření modřiny?

Nevznikají.

Pokud užívám léky na ředění krve, mohu jít na ošetření?

Ano.

Mám tukové váčky na dolních víčkách, pomůže mi Plasma pen?

Ne, tento problém musíte řešit plastickou operací.

Pokud by mi vznikly pigmentové skrvrny od sluníčka co mám dělat?

Pigmentace sama zmizí, ale trvá to několik měsíců a je to velmi individuální. 


Kryo lifting - otázky a odpovědi

Opravdu trvá ošetření jen 4 minuty a jsou ihned vidět výsledky?

2x ano, přístroj pracuje opravdu jen 4 minuty a výsledky jsou vidět ihned po ošetření. Návštěva u nás Vám zabere cca 20 minut. Nejdříve podepíšete informovaný souhlas, potom následuje odlíčení, krátká úvodní masáž, samotný Kryo lifting a nakonec závěrečná krátká masáž.  

Chodím 1x za měsíc ke kosmetičce. Místo návštěvy kosmetiky jde chodit na tuto proceduru?

Ano. Jen to chce pravidelně čistit pleť.

V Anglii jsem byla na ošetření Coolifting byla jsem úplně nadšená výsledkem. Je Kryo lifting něco podobného? Stálo to mnohem více.

Ano, toto ošetření je velmi podobné a můžete se setkat s různými názvy jako třeba Coollifing, Cool lifting, Cryo lifting, Frozen Skin atd.

Mám botox, můžu k vám přijít na Kryo lifting?

Můžete, ale nejdříve 1 měsíc po aplikaci botoxu.

Mám velmi citlivou pleť, mohu ošetření postoupit?

Bohužel nemůžete.

Chtěla bych ošetřit krk a dekolt. Pokud to je možné, tak za jakou cenu?

Krk a dekolt Kryo liftingem můžeme ošetřit. Cena je stejná jako za obličej.

Je to bolestivá procedura?

Není. Při ošetření cítíte studený tlak a chlad. Vydržet se to dá, trvá to jen 4 minuty!

Jaká jsou omezení po kryo liftingu?

Žádné. Po proceduře můžete jít klidně do práce nebo do divadla. Můžete si nanést i make up. Velká výhoda je i to, že Kryo lifting lze provádět po celý rok. Můžete jít klidně hned na sluníčko, což po mnoha jiných ošetřeních není nemožné.


Laserová lipolýza - otázky a odpovědi

O kolik centrimetrů je možné zeštíhlet?

Podle klinických studií až 9 cm v problematických partiích (například v pase) v průběhu 6 až 12 ošetření. Již po prvních ošetřeních je možno dosáhnout viditelných a měřitelných úbytků tukové tkáně a to jak na tloušťce tukové tkáně, tak na objemu ošetřované oblasti. Narozdíl od kryolipolýzy, kavitace a jiných neinvazivních metod je výsledek při dodržení našich doporučení znatelný ihned. Každým dalším ošetřením laserová lipolýza dosáhne lepších a znatelnějších výsledků. Výsledek úbytku podkožního tuku je velmi individuální. U každého klienta je jiný. K úbytku tuku ale dochází u každého a po každém ošetření. Velkou výhodou kontaktní laserové lipolýzy je fakt, že se dá najednou během jednoho sezení ošetřit vice tělesných partií. Například stehna, břicho, paže nebo stehna, hýždě, boky. Záleží na Vás, kterou oblast si vyberete. Šetří se tím čas i peníze.

Jak dlouho trvá jedno ošetření?

Záleží, kterou oblast ošetřujeme. Podbradek a krk se svítí 10 minut. Paže, záda, lýtka a prsa se svítí 15 - 20 minut. Břicho, hýždě a stehna se svítí 20 - 30 minut.

Jaká je frekvence mezi jednotlivými ošetřeními a jak dlouhá je kúra?

Doporučuje se absolvovat 6 až 12 ošetření. Záleží na oblasti, na množství tuku a na tom jakých cílů chceme dosáhnout. Vše si dohodneme při nezávazné konzultaci nebo při konzultaci před samotným ošetřením. Podle klinických testů je pro většinu klientů ideální volba celkem 10 procedur. Mezi jednotlivými ošetřeními by doba neměla být delší než 72 hodin. Po této době se uzavírají průchodové póry buňky, které slouží k odvodu zkapalněného tuku a které se uvolnily při prvním ošetření. Ideální je návštěva 3 krát týdně (například pondělí, středa a pátek). Doporučujeme začátek série ošetření naplánovat ihned po skončení menstruace. Při každé opakované aplikaci ošetřujeme stejnou oblast.

Jak dlouho trvá efekt kontaktní laserové lipolýzy?

Za předpokladu, že budete pokračovat i po skončení sérií ošetření ve zdravém životním stylu (zdravá strava a dostatek pohybu) a dodržování pitného režimu je výsledek dlouhodobý.

Jde nějak maximalizovat efekt ošetření?

Ano. První a hlavní zásadou úspěchu je nutnost dodržovat doporučení před a po ošetření. Dále můžeme výsledek maximalizovat používáním vhodné kosmetiky. U nás si můžete zakoupit kvalitní a účinné přípravky na domácí péči, které zrychlují lipolýzu, omezují ukládání rezervních tuků a zabraňují nadměrnému hromadění vody v buňkách. Při velké tukové vrstvě můžeme po dohodě zvýšít efekt ošetření tím, že budeme ošetřovat v rámci kúry pouze jednu oblast. Doporučujeme po laserové lipolýze absolvovat ošetření v infra sauna obleku a následně přístrojovou lymfodrenáž. U nás lze zakoupit výhodné balíčky, které obsahuji kombinací těchto procedur. I ošetření v infra sauna obleku se dá ještě zefektivnit v případě zájmu profesionálním lipolýzním zábalem Cellu&Slim.

Před ošetřením

 • 2 dny před ošetřením nepijte alkohol
 • v den ošetření jezte lehká a netučná jídla, vynechte cukry a živočišné tuky
 • v den ošetření 3 hodiny před procedurou už nic nejezte
 • v den ošetření pijte pouze čistou neperlivou vodu, nepijte slazené a ochucené nápoje

Po ošetření:

 • První jídlo může být až po 2 hodinách po ošetření
 • Jezte pouze lehká a netučná jídla, vynechte cukry a živočišné tuky
 • Jezte pravidelně, častěji a malé porce
 • Zvyšte a dodržujete pitný režim (celkem vypijte minimálně 3 litry čisté neperlivé vody za den)
 • Nepijte alkohol a kávu. Alkohol brzdí odbourávání tuků a zvyšuje zatížení jater. Káva odvodňuje.
 • Do 12 hodin po ošetření je nutné asi na 20 - 30 minut provést kardiovaskulární cvičení (běhání, plavání, rychlá chůze, jízda na kole, posilování, tanec atd). Cvičení lze u nás nahradit ošetřením v infra sauna obleku. Cvičení nebo pobyt v infra sauna obleku pomůže tělu obsah vylitý z tukové buňky odstranit.
 • Podmínkou úspěšného hubnutí je fungující lymfatický systém. Doporučujeme u nás absolvovat po ošetření přístrojovou lymfodrenáž Ballancer s ručním uvolněním lymfatických uzlin.

Doporučujeme po aplikaci laserového záření na tukové buňky absolvovat ošetření v infra sauna obleku a následně přístrojovou lymfodrenáž. U nás lze zakoupit výhodné cenové balíčky, které obsahuji kombinaci těchto procedur.

EMS THIN BODY NEO otázky a odpovědi

Cvičením nemohu shodit přebytečný tuk na břichu. Pomůže mi EMS liposukce? 

Ano, náš přístroj poslední generace pomáhá na břichu a a zadečku velmi efektivně snižovat tukovou vrstvu. 

Které partie se ošetřují?

Ošetření je vhodné na tyto oblasti: vnitřní a vnější stehna, hýždě, břicho, boky, paže a lýtka.   

Jaké výsledky můžete očekávat?

Klinické studie ukázaly, že po sérii nejméně 4 ošetření se tuková vrstva může snížit až o 40% a svalová hmota hmota naroste až o 50%.

Kdy jsou výsledky viditelné?

Výsledek na svém těle pocítíte, ale i uvidíte již po prvním ošetření. Podle klinických studií jsou konečné výsledky pozorovatelné za 2 - 4  týdny po posledním ošetření.

Je ošetření bezpečné?

Ano, ošetření je bezpečné, klinicky testováno. Přístroj má certifikaci.  

Cvičím, držím diety, vím jak zhubnout, ale v určitých partiích se mi to nedaří. Pomůže mi váš přístroj EMS?

Ano, pomůže. Ošetření je vhodné ke zvýšení účinnosti redukčních diet. Ošetření je vhodné i pro klienty s 35BMI!

Jak dlouho trvá ošetření?

Jedno ošetření trvá 30 minut. Doporučujeme 4 ošetření 1x za týden.

Pomůže mi vaše EMS, byla jsem už na mnoha jiných přístrojích ...

Toto ošetření je v současnosti nejlepší neinvazivní pro redukci tuku a tvarování postavy.   

Nezůstane po EMS na ošetřovaném místě povolená pokožka?

Nezůstane a navíc budete mít i svaly.

Známá byla v zahraničí na ošetření Emsculpt nebo EMSlim a s výsledkem byla velmi spokojená. Pochopila jsem správně, že toto ošetření má podobné výsledky? 

Náš přístroj z roku 2023 s vysokým výkonem pracuje stejnou metodou jako přístroj Emsculpt nebo EMSlim. S výsledky budede jistě také spokojená. 

Můžu jít po ošetření ihned do práce?

Ano.


inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting