Kombinované procedury omlazení a lipolýza (liposukce)

Různé druhy ošetření lze spolu kombinovat a výsledný efekt tak maximalizovat. Takovéto zákroky se nazývají "sendvičová metoda".

Ultherapie+mezoterapie derma perem

Tato procedura zasáhne jak povrch pokožky, tak i kolagen v hlubších vrstvách. Nejdřívě pokožku důkladně hloubkově ultrazvukovou špachtlí vyčistíme. Ošetřením ultheralift zpevníme hlubší vrstvy pokožky, který ošetřovanou oblast prohřeje a teplem zkrátí kolagenové snopečky - obnoví novotvorbu kolagenu. Mikrojehličkováním derma perem zajistíme nejsvrchnější vrstvě pokožky hydrataci pomocí kyseliny hyaluronové. Zapracovat můžeme i kolagenové sérum, Botoplatinum nebo vlastní plazmu. O nejvhodnějším preparátu pro mikrojehličkování Vám poradíme při konzultaci před samotným ošetřením. Velkou výhodou sendvičové metody ultherapie a mezoterapie dermaperem je to, že takto ošetříme i vrchní víčka, které ultherapií nelze přímo ošetřit. Dema perem se věnujeme všem oblastem, které jsme ošetřili předtím fokusovaným ultrazvukem, ale hlavně při ošetření obličeje se zaměříme na oblasti: okolí očí, okolí úst, glabela, nosoretní rýhy atd.  

Více informací o samotných procedurách ultherapie a mikrojehličkování.

Kombinace procedury ultherapie a derma pera je velmi vhodná metoda jak omladit Vaše ruce. S přibývajícím věkem dochází v kůži ke ztrátě kolagenu, ztrátě hydratace a pokožka začíná pigmentovat. Aby ruce neprozradily Váš věk, máme pro Vás připravenou tuto sendvičovou metodu, která výrazně zmírní známky času. "Omladit" ruce není nic jednoduchého a neslibujeme Vám výsledky po jednom sezení. Ošetření nastartuje omlazovací procesy. Na omlazení hřbetu rukou se musí pracovat postupně. Nejdříve pokožku hřbetu rukou důkladně vyčistíme ultrazvukovou špachtlí. Dále procedurou ultheralift zpevníme hlubší vrstvy pokožky, který ošetřovanou oblast prohřeje a teplem zkrátí kolagenové snopečky - obnoví novotvorbu kolagenu. Následuje mikrojehličkování derma perem, kdy zajistíme nejsvrchnější vrstvě pokožky hydrataci pomocí kyseliny hyaluronové. Zapracovat můžeme i kolagenové sérum, Botoplatinum, depigmentační sérum nebo vlastní plazmu. O nejvhodnějším preparátu pro mikrojehličkování Vám poradíme při konzultaci před samotným ošetřením.

CENÍK KOMBINACE OMLAZENÍ ULTHERALIFT + MIKROJEHLIČKOVÁNÍ (kyselina hyaluronová|Botoplatinum|kolagenové sérum)

 OŠETŘENÍ BĚŽNÁ CENA AKČNÍ CENA
 oční okolí (část čela, spánky, horní víčka, dolní víčka) 19 300 Kč 4 300 Kč
 dolní část obličeje (tváře, podbradek) 23 300 Kč 4 500 Kč
 celý obličej (část čela, spánky, horní víčka, dolní víčka, tváře, podbradek, dolní část) 29 600 Kč 5 600 Kč
 kompletní ošetření (celý obličej, krk a dekolt) 42 600 Kč 8 300 Kč
 hřbety obou rukou 19 100 Kč 3 700 Kč

Ultherapie+Kryo lifting

Novinka, kterou velmi doporučujeme. Kombinací těchto dvou ošetření maximalizujeme výsledek ošetření ultheralift. Kryo lifting se provádí na celý obličej.

Více informací o ultherapii a Kryo lifting

CENÍK KOMBINACE OMLAZENÍ ULTHERALIFT + KRYO LIFTING

 OŠETŘENÍ BĚŽNÁ CENA AKČNÍ CENA
 oční okolí (část čela, spánky, horní víčka, dolní víčka) 19 890 Kč 3 500 Kč
 dolní část obličeje (tváře, podbradek) 23 300 Kč 4 500 Kč
 celý obličej (část čela, spánky, horní víčka, dolní víčka, tváře, podbradek, dolní část) 29 890 Kč 4 800 Kč
 kompletní ošetření (celý obličej, krk a dekolt) 43 780 Kč 6 500 Kč
 hřbety obou rukou 19 890 Kč 3 500 Kč

Chemická nano lipolýza+neinvazivní ultrazvuková liposukce (lipolýza) Hifu Body Slim

Chemická lipolýza doplňuje a zvyšuje neinvazivní lipolýzu HIFU Body Slim, zvyšuje efektivnost drenáže, redukuje a odstranuje tukové polštářky a celulitidu. Chemickou nano lipolýzu provádíme profesionálním sérem francouské farmaceutické společnosti LYSEDIA Paris. Jedná se o lipolýzní přípravek v neinjekční formě. Obsahuje aktivní nano částice jako organické silice, čistý kofein, Fosvatidylcholin, Ruscus atd. Díky speciálnímu složení aktivní látky zvyšují osmotický tlak tukových buněk s náledným porušením jejich membrány. Přírodní lipolýzu zajišťuje Fosfatidylcholin, který rozpouští a zpracovává zbytky tuku a zajišťuje, že uvolněný tuk už není schopen se zpátky vrátit a uložit do tukové buňky. O aktivaci lymfatického systému se postará Ruscus, který postupně zpracuje zbytky tukových buněk. Nejdříve v ošetřované oblasti provedeme hloubkové číštění (peeling) ultrazvukovou špachtlí. Hluboký průnik séra místo injekcí je zajištěm ultrazvukovým zapracováním ultrazvukovou špachtlí. Následuje zábal na ošetřované partie. Po zábalu už přijde na řadu neinvazivní liposukce HIFU Body Slim vybrané partie. Nakonec provedeme přístrojovou lymfodrenáž. 

Chemickou lipolýzou dosáhneme nižší odolnosti tukových buněk a maximálně tak pomůžeme organismu při zpracování uvolněného tuku při neinvazivní přístrojové liposukci HIFU Body Slim.

Více informací o neinvazivní lipolýze (liposukci) HIFU Body Slim

CENÍK KOMBINACE CHEMICKÁ NANO LIPOLÝZA + NEINVAZIVNÍ PŘÍSTROJOVÁ LIPOSUKCE HIFU BODY SLIM

 OŠETŘENÍ BĚŽNÁ CENA AKČNÍ CENA
 vnitřní část paží  9 000 Kč 5 200 Kč
 břicho 12 600 Kč 7 000 Kč
 podbříšek 5 400 Kč 3 400 Kč
 záda 6 600 Kč 4 000 Kč
 boky 11 400 Kč 6 400 Kč
 hýždě 16 200 Kč 8 800 Kč
 obě vnitřní stehna 11 400 Kč 6 400 Kč
 obě vnější stehna 11 400 Kč 6 400 Kč
 obě stehna horní část 6 600 Kč 4 000 Kč
 obě oblasti nad koleny 6 600 Kč 4 000 Kč

NOVINKA - MÁME OTEVŘENO I V SOBOTU - OBJEDNEJTE SI SVŮJ TERMÍN OŠETŘENÍ

RF MESO

novinka roku - omlazení kryolifting

KRYO LIFTING

vyplne

VÝPLNĚ KYSELINOU HYALURONOVOU

VYHLAZENÍ VRÁSEK & LIFTING OČNÍCH VÍČEK

liposukce

 LASEROVÁ LIPOLÝZA V AKCI OD 250 Kč