0 Kč

Kombinované procedury omlazení a lipolýza (liposukce)

Různé druhy ošetření lze spolu kombinovat a výsledný efekt tak maximalizovat. Takovéto zákroky se nazývají "sendvičová metoda".

Ultherapie+mezoterapie derma perem

Tato procedura zasáhne jak povrch pokožky, tak i kolagen v hlubších vrstvách. Nejdřívě pokožku důkladně hloubkově ultrazvukovou špachtlí vyčistíme. Ošetřením ultheralift zpevníme hlubší vrstvy pokožky, který ošetřovanou oblast prohřeje a teplem zkrátí kolagenové snopečky - obnoví novotvorbu kolagenu. Mikrojehličkováním derma perem zajistíme nejsvrchnější vrstvě pokožky hydrataci pomocí kyseliny hyaluronové. Zapracovat můžeme i kolagenové sérum, Botoplatinum nebo vlastní plazmu. O nejvhodnějším preparátu pro mikrojehličkování Vám poradíme při konzultaci před samotným ošetřením. Velkou výhodou sendvičové metody ultherapie a mezoterapie dermaperem je to, že takto ošetříme i vrchní víčka, které ultherapií nelze přímo ošetřit. Dema perem se věnujeme všem oblastem, které jsme ošetřili předtím fokusovaným ultrazvukem, ale hlavně při ošetření obličeje se zaměříme na oblasti: okolí očí, okolí úst, glabela, nosoretní rýhy atd.  

Více informací o samotných procedurách ultherapie a mikrojehličkování.

Kombinace procedury ultherapie a derma pera je velmi vhodná metoda jak omladit Vaše ruce. S přibývajícím věkem dochází v kůži ke ztrátě kolagenu, ztrátě hydratace a pokožka začíná pigmentovat. Aby ruce neprozradily Váš věk, máme pro Vás připravenou tuto sendvičovou metodu, která výrazně zmírní známky času. "Omladit" ruce není nic jednoduchého a neslibujeme Vám výsledky po jednom sezení. Ošetření nastartuje omlazovací procesy. Na omlazení hřbetu rukou se musí pracovat postupně. Nejdříve pokožku hřbetu rukou důkladně vyčistíme ultrazvukovou špachtlí. Dále procedurou ultheralift zpevníme hlubší vrstvy pokožky, který ošetřovanou oblast prohřeje a teplem zkrátí kolagenové snopečky - obnoví novotvorbu kolagenu. Následuje mikrojehličkování derma perem, kdy zajistíme nejsvrchnější vrstvě pokožky hydrataci pomocí kyseliny hyaluronové. Zapracovat můžeme i kolagenové sérum, Botoplatinum, depigmentační sérum nebo vlastní plazmu. O nejvhodnějším preparátu pro mikrojehličkování Vám poradíme při konzultaci před samotným ošetřením.

CENÍK KOMBINACE OMLAZENÍ ULTHERALIFT + MIKROJEHLIČKOVÁNÍ (kyselina hyaluronová|Botoplatinum|kolagenové sérum)

 OŠETŘENÍ BĚŽNÁ CENA AKČNÍ CENA
 oční okolí (část čela, spánky, horní víčka, dolní víčka) 19 300 Kč 5 000 Kč
 dolní část obličeje (tváře, podbradek) 23 300 Kč 5 800 Kč
 celý obličej (část čela, spánky, horní víčka, dolní víčka, tváře, podbradek, dolní část) 29 600 Kč 7 000 Kč
 kompletní ošetření (celý obličej, krk a dekolt) 42 600 Kč 10 400 Kč
 hřbety obou rukou 19 100 Kč 4 500 Kč

Ultherapie+Kryo lifting

Novinka, kterou velmi doporučujeme. Kombinací těchto dvou ošetření maximalizujeme výsledek ošetření ultheralift. Kryo lifting se provádí na celý obličej.

Více informací o ultherapii a Kryo lifting

CENÍK KOMBINACE OMLAZENÍ ULTHERALIFT + KRYO LIFTING

 OŠETŘENÍ BĚŽNÁ CENA AKČNÍ CENA
 oční okolí (část čela, spánky, horní víčka, dolní víčka) 19 890 Kč 4 600 Kč
 dolní část obličeje (tváře, podbradek) 23 300 Kč 5 400 Kč
 celý obličej (část čela, spánky, horní víčka, dolní víčka, tváře, podbradek, dolní část) 29 890 Kč 6 600 Kč
 kompletní ošetření (celý obličej, krk a dekolt) 43 780 Kč 10 000 Kč
 hřbety obou rukou 19 890 Kč 4 600 Kč

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.