0 Kč


Infra sauna oblek
- rychlý úbytek tuku na celém těle

Teplem a pocením ke krásné, zdravé a vypnuté pokožce, štíhlé linii a psychické pohodě. Zahřívá se pouze tělo, dýchací systém není zatěžován jako v tradiční sauně. 

Jedná se o velmi příjemnou a účinnou proceduru, která napomáhá hubnutí a odstranění pomerančové kůže – celulitidy. Kromě pročištění, ztráty obvodových centimetrů, kil i zlepšení celulitidy pomáhá ošetření uvolnit nervový systém a energeticky vyvážit organismus. Při ošetření pouze ležíte a necháte se vyhřívat do intenzity podle přání. To vše bez vedlejších účinků, jako jsou opotřebování kloubů, nadměrná námaha a riziko srdečních potíží.

Další účinky ošetření: detoxikace celého těla, pomáhá likvidovat celulitidu, zvýšení objemu svalové hmoty, výrazné posílení imunitního systému, regenerace buněk a struktury kůže, uvolnění blokád a svalových napětí, zvýšení sportovních výkonů, anti-aging efekt, snížení stresu (stav alfa) - odstraňuje psychickou únavu, navozuje pocit blaha a regenerace, aktivuje krevní oběh, stimuluje metabolismus, vyrovnává kyselost a zásaditost organismu, působením záporných iontů zlepšuje strukturu pleti a zvyšuje její elasticitu

V Thermal body contour od prvního okamžiku ošetření dochází ke spalování tuků. Organismus spálí při této terapii za 30 minut až 600 kalorií. Infra sauna oblek má tedy takovou účinnost jako kdybychom uběhli v závodním tempu 7 až 10 km za 30 minut. Hubnutí se dostaví téměř ihned ve formě vyloučení přebytečného množství vody se škodlivinami z těla. Teplo také donutí váš organismus k větší "pracovitosti", lepšímu spalování a zvýšenému metabolismu.

Jak je to možné? Infra sauna oblek (Thermal body contour) využívá daleko-infračerveného záření. Přístroj pomocí infračerveného záření prohřeje tělo do hloubky až 10 cm pod kůži, kde dochází ke štěpení tukových polštářků. Vibrace paprsků vlnového záření zahájí buněčnou regeneraci. Tímto se zvýší poměr kolagenu proteinů, a stimuluje se regenerace buněk. Toto vrací pokožce mladistvý vzhled, neboť urovnává vrásky a stahuje póry, což celkově zpevňuje stárnoucí a povislou kůži. 

Klinickými testy se prokázaly tyto účinky:

 • detoxikuje a zbavuje tělo těžkých kovů (pouze detoxikované tělo je schopné hubnout)
 • spaluje tuky 
 • revolučně likviduje celulitidu
 • zvyšuje objem svalové hmoty a tvoří kostní strukturu
 • výrazně posiluje imunitní systém
 • regeneruje buňky (anti-aging efekt = omlazování) a zlepšuje strukturu kůže
 • uvolňuje blokády a svalová napětí
 • zbavuje chronických svalových komplikací
 • snižuje stres (mozek se dostává do stavu ALFA vln)
 • zvyšuje sportovní výkony

Určitě vás ihned napadne, že to samé dokáže i sauna. V tradiční sauně není možné dosáhnout stejných výsledků za stejnou dobu. Sauna je závislá na nepřímém působení tepla a velká část energie se v klasické sauně ztrácí konverzemi. V infra sauna obleku se prohřívá lidské tělo do daleko větší hloubky a mnohem efektivněji než tradiční sauně. Infračervená energie je v Thermal body contour primárně spotřebována na přímou přeměnu v energii tepelnou, zatímco u tradiční sauny dochází k nadměrnému ohřevu vzduchu, který následně povrchově zahřívá naši pokožku. V Thermal body contour je potivost 2 - 3 krát vyšší než v tradiční sauně. Při proceduře je hlava venku, takže se nám i dobře dýchá, což je další velkou výhodou oproti tradičním saunám.

Procedura v infra sauna obleku je vhodné pro muže i ženy, kteří chtějí zhubnout bez cvičení, pro lidi zaneprázněné, pracovně vytížené, ženy po těhotenství, ale i pro ty, kteří pravidelně cvičí a nedaří se jim shodit na určitých problémových částech těla. Začínáme vždy na teplotě 44°C , postupně ji zvyšujeme na 60°C. Vyhřívání v našem sauna obleku je rozděleno do tří oblastí. Horní oblast zahrnuje horní končetiny a hrudník, střední část zahrnuje pas a boky a do spodní části patří dolní končetiny. Velkou výhodou je, že infra sauna oblek umožňuje pro každou oblast samostatně nastavit teplotu a dobu zahřívání. 

Jak často musím chodit na proceduru?

Doporučeno je celkem 10 návštěv denně nebo alespoň jednou za dva dny, aby bylo dosaženo výsledku v úbytku tukových tkání a to zejména v oblasti hýždí, boků a břicha. Minimálně by měl klient absolvovat 5 procedur.  

Před procedurou

Před návštěvou nepijte alkohol a kávu, 90 minut před terapií nejezte. Zvyšte příjem tekutin (neperlivé čisté vody).

Po proceduře

Po proceduře je vhodné použít sprchu nejlépe až po 4 hodinách, aby nebyl přerušen účinek infaobleku. Dodržovat pitný režim 2,5 - 3 litry tekutin, omezte bílý cukr, alkohol, kofein, tučná a smažená jídla.

Náš tip  

Pro ještě větší a rychlejší účinky doporučujeme k proceduře naše tělové zábaly a presoterapii - lymfodrenáž. Jako levnou a velmi účinnou variantu doporučujeme infra sauna oblek spolu se skořicovým zábalem.

nabídka našich zábalů pro štíhlou linii a detoxikaci organismu

Do infra sauna obleku - Thermal body contour pokud nebudete chtít zábal si prosím s sebou vezměte lehké bavlněné oblečení (například legíny, tričko s dlouhým rukávem), které saje pot, ponožky a ručník nebo vás za poplatek zabalíme do fólie nebo prostěradla a poskytneme ručník.


Kontraindikace:

 • záněty kůže, infekce, horečnaté onemocnění
 • poruchami krevního tlaku (extrémní hodnoty) a s kardiovaskulárními onemocněními

 • těžkými žilními nebo lymfatickými poruchami

 • těžkými poruchami hormonálního systému, především v oblasti štítné žlázy a ledvin

 • v těhotenství a v období bezprostředně po porodu

 • těžkými klimakterickými poruchami

 • velmi nízkým krevním tlakem a poruchami oběhové soustavy

 • kúra nevhodná pro osoby krátce po operativním zákroku

 • osoby s nezahojenými zlomeninami

 • tuberkulóza

 • onkologická onemocnění

 • nedoporučujeme v prvních dnech menstruace

 • přítomnost vodivých materiálu v těle (kardiostimulátor)

 • osoby s vážným onemocněním srdce

Ceník infra sauna oblek - Thermal Body Contour

 OŠETŘENÍ BĚŽNÁ CENA
 1x 45 minut  400 Kč
 5x 45 minut 1 850 Kč (1 procedura 370 Kč)
 10x 45 minut 3 500 Kč (1 procedura 350 Kč)

Jestliže do infra sauna obleku nebudete mít svoje oblečení, tak vás zabalíme do fólie nebo prostěradla za 40 Kč.

Pokud nebudete mít svůj ručník na utření po proceduře, můžeme vám nabídnout jednorázovou osušku za 40 Kč.

 

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.