Děkujeme všem za krásné reference, moc si jich vážíme.

"19.1.2017 jsem byla na klasické masáži zad a velmi se mi líbila. Nejdřív jsem byla na 15min zabalena do hřejivé el.deky a ponechána o samotě ve ztemnělé místnosti. Poté mě masíroval velmi šikovný pan masér velmi jemně a citlivě. Prostředí je příjemné a nejinak i pan masér a sestřička. Masáž mi dosti ulevila a určitě se sem ještě vrátím. Všem vřele doporučuji!!!" Pavlína 23.1.2016 (masáž) 


"Byla jsem velmi spokojená se službou i s milým personálem." Hanka 15.12.2016 (bělení zubů)


"Výborný a profesionální přístup, pěkné a čisté prostředí. S výsledkem liposukce jsem spokojená, mám o 3cm menší obvod v pase." Ilona 21.9.2016 (neinvazivní liposukce)


"Dne 31.8.2016 jsem navštívila Vaši kliniku na ošetření ultherapy. Byla jsem velice spokojena  s prostředím a hlavně se sestřičkou, jejím citlivým a milým přístupem a profesionalitou.  Po ošetření jsem se cítila dobře, k žádnému zarudnutí, či otokům nedošlo a pleť se velmi rozjasnila již několik dní po ošetření. Určitě za půl roku bych ráda u vás opět tuto metodu zopakovala. Prosím o zasílání vašich dalších aktivit na svůj email. Děkuji. Jaroslava, 71 let." Jaroslava 12.9.2016 (omlazení ultherapie)

LAST MINUTE OŠETŘENÍ

Co je "LAST MINUTE OŠETŘENÍ"? Je to ošetření bez dlouhého čekání na termín za skvělou zvýhodněnou cenu. Jsou to termíny, které se nám nečekaně uvolnili na nejbližší 2 dny. Termín byl původně zamluvený, ale klient se den předem nebo v den ošetření omluvil, že nemůže na ošetření přijít a my Vám jej nabízíme doslova na poslední chvíli za zvýhodněnou cenu.

Na LAST MINUTE OŠETŘENÍ se musíte objednat pouze telefonicky na čísle 734864762 (po - pá 10 - 18) 


Nyní nemáme žádné last minute ošetření.


 

 

 

 

 

  

  

NOVINKA - MÁME OTEVŘENO I V SOBOTU - OBJEDNEJTE SI SVŮJ TERMÍN OŠETŘENÍ

RF MESO

novinka roku - omlazení kryolifting

KRYO LIFTING

vyplne

VÝPLNĚ KYSELINOU HYALURONOVOU

VYHLAZENÍ VRÁSEK & LIFTING OČNÍCH VÍČEK

liposukce

 LASEROVÁ LIPOLÝZA V AKCI OD 250 Kč