Mladší | Krásnější | Štíhlejší

Pečujeme o Váš obličej i tělo. Nabízíme služby omlazení - facelifting, liposukci, odstranění celulitidy a akné, laserovou lipolýzu, kosmetické bělení zubů bez peroxidu, masáže, zeštíhlující procedury, mikrojehličkování, tělové zábaly, výplně kyselinou hyaluronovou, úpravu povadlých očních víček, klasické kosmetické služby a další.  

dibe

Pečujeme o naše klienty již od roku 2015. Jsme pracoviště specializované na neinvazivní zákroky HIFU - omlazení nebo hubnutí pomocí vysoce intenzivního fokusovaného ultrazvuku. Můžete se u nás objednat i na tyto další procedury: lymfatickou masáž nejžádanějším přístrojem Ballancer, účinné kosmetické bělení zubů nebo omlazení různých partií mikrojehličkováním například s kyselinou hyaluronovou. Dále si u nás nově můžete, u našeho maséra, objednat klasickou nebo sportovní masáž zad, šíje, horních a dolních končetin. Nabídku jsme rovněž rozšířili o velmi žádané tělové zábaly na tvarování postavy (zeštíhlení), k zpevnění pokožky, s problémy s celulitidou nebo detoxikaci organismu. K úspěšným patří i kompletní hubnoucí programy v naší nabídce služeb. Trápí Vás větší bříško, máte problém s nadváhou nebo obezitou a chcete se zbavit tuku? Vyzkoušejte kontaktní laserou lipolýzu novým super výkonným duálním HLLLT lipo laserem. Procedura je neinvazivní a bezbolestná. Mezi novější nabízené ošetření patří Kryo lifting. Jedná se o rychlé, účinné a bezpečné ošetření, které viditelně zlepšuje stav pleti a zlepšuje přirozené procesy stárnutí. Do pokožky za pomocí silného tlaku je vpravováno atomizované sérum s účinnými látkami, hlavní složkou je kyselina hyaluronová. V letošním roce jsme pro vás připravili dvě nová ošetření. Výplně vrásek a rtů kyselinou hyaluronovou. Pokud se bojíte jehel, tak u nás nemusíte. Naše ošetření je neinvazivní, používáme místo jehly a stříkačky Hyaluron pen. Mezi poslední novinku patří ošetření přístrojem Plasma pen - nová, účinná a neinvazivní plazmová technologie tohoto přístroje dokáže zázraky. Například pozvednout pokleslá oční víčka (nahradí operaci očních víček), odstraní vrásky, strie, povadlou pokožku, pomáhá v boji s akné atd. Ošetření Plasma perem je rychlé, bez řezání a bez narkózy. Aby vaše pleť byla ve skvělé kondici, musí se o ní pravidelně a profesionálně pečovat, proto nabízíme rovněž klasické kosmetické ošetření pleti jehož součástí je ionizace, napářka, masáž obličeje, čištění ultrazvukovou špachtlí, pleťová maska, ... Pracujeme se značkovou českou profesionální kosmetikou na francouzských základech For life & Madaga.  Pokud chcte mít krásnou a hladkou pokožku nabízíme epilaci různých částí těla špičkovými italskými vosky značky Holiday.

Na našem pracovišti používáme nejnovější generaci přístrojů. Pro dodržení vysokých standardů procedur provádí ošetření výhradně proškolený certifikovaný personál v oboru dermální specialista přístrojových ošetření pro obličej a tělo. Několik důvodů proč přijít na ošetření právě k nám:

 • nejnovější HI-TECH technologie
 • špičkové a kvalitní preparáty
 • nejnovější trendy a postupy
 • ošetření provádí výhradně certifikovaný personál - dermální specialisté přístrojových ošetření pro obličej a tělo
 • pravidelně se školíme v oboru neinvazivní HIFU technologie
 • klinicky ověřené a bezpečné technolgie s FDA a CE certifikací
 • zákroky bez bolesti, skalpelu, narkózy, jizev, hospitalizace a nutné rekonvalescence
 • individální a profesionální přístup k zákazníkům
 • diskrétnost
 • konzultace zdarma
 • příjemné a čisté prostředí
 • výborná dostupnost MHD a autem
 • parkování zdarma


Možnosti platby

Platba je možná v hovosti i kartou*
* platba kartou od částky 300 KčJak to u nás vypadá

   dibe1

dibe3


UPOZORNĚNÍ: Platnost voucheru (dárkových poukazů) nebo předem předplacených služeb je 6 měsíců od data zakoupení. Po této době voucher (dárkový poukaz) nebo předem zaplacená služba propadá bez nároku na vrácení peněz.Údaje o společnosti

Provozovna Estetické centrum
Diberon visage
Kamínky 551/3b
634 00 Brno - Nový Lískovec 
tel.: 770 62 56 56
e-mail: omlazeni(zavináč)ultheralift.cz

NOVINKA - MÁME OTEVŘENO I V SOBOTU - OBJEDNEJTE SI SVŮJ TERMÍN OŠETŘENÍ

RF MESO

novinka roku - omlazení kryolifting

KRYO LIFTING

vyplne

VÝPLNĚ KYSELINOU HYALURONOVOU

VYHLAZENÍ VRÁSEK & LIFTING OČNÍCH VÍČEK

liposukce

 LASEROVÁ LIPOLÝZA V AKCI OD 250 Kč